Leden 2009

Dominika Myslivcová

29. ledna 2009 v 19:55 | Barbinka |  O Barbie stylu
Ahoojky!Takže,dám Vám sem nějaký fotky Dominiky Myslivcové...


Tady je Dominika a její kámoška Natka


Dominika


Dominika a Converse taškouDomča a její kámoška
Dominika se srdíčkem
Domča ve žluto-růžové(sluší jí to..!!!)

Rajčatová maska!

24. ledna 2009 v 14:35 | Barbinka |  Základ pro hezkou plet
Potřebuješ: 2 rajčata, 1 jogurt activia
Postup: Rajčata nakrájej na mini plátky a udě+lej z nich prostě guláš :-) třeba na struhadle a přidej jogurt. Nech asi 15 min. odležet, aby rajčatová šťáva splynula s jogurtem a poté nanášej na pleť.
Cukrový peling!
Potřebuješ:
Cukr krystal, černý čaj, šťávu z pomerančů
Postup: Nejdříve vymačkej pomerančovou šťávu a zahusti černým čajem (roztrhni pytlík a bylinky nasyp do šťávy). Poté zamíchej cukr krystal (pořádně!) a nanes na tělo/pleť.

Barbie-nádherná

24. ledna 2009 v 14:17 | Barbinka |  O Barbie stylu
Tahle je nejhezčí co jsem našla v mé složce.. :) Líbí??

Barbie pokoj!Vylepši si jej!

24. ledna 2009 v 13:18 | Barbinka |  Vyrob si sama(pokojíček a vše kolem něj)
Jak vylepšit svůj pokojík v barbie stylu a aby to moc nestálo?
Tady najdete pár typů, jak si svůj pokojík vylepšit!
Typ číslo 1:
Udělej si nejprve pořádek ve své skříni a oblečení, které ti už není nebo jsi si jistá, že jej už nikdy nebudeš nosit vyhoď (nemusíš ho vyhodit do popelnice, ale zkus ho třeba darovat potřebným dětem a v nejkrajnějším případě ho vyhoď:))- samozřejmě po domluvě s mamkou:))). Když už máš skříň uklizenou, zkus si vzít třeba barbie plakát a vlepit si jej do skříně, vlep si tam zrcátko (pomůže ti oboustraná izolepa - hlavě nic nepřidělávej natrvalo, rodičům by se to nemuselo líbit! Počítej s tím, že za nějaký čas to zrcátko někdo bude chtít odlepit...), přilep si dovnitř hvězdičky, které svítí ve tmě- když se budeš snažit, jistě je v nějakém obchuödu seženeš:)), jednu poličku ve skříni si vyhraď na šperky, udělej si třiba za špejlí (místo špejlí ti může posloužit nějkaá strá soška) stojen na řetízky a náramky, vezmi nějaký kalíšek nebo sklenici, polep ji Barbie motivy a posaď do ní všechny hřebínky které máš a dej ji také do té poličky ve skříni.Hned se budeš cítit trochu jako BARBIE..!!:)